HAKKIMIZDA


resim

TARİHÇE


Firmamız 20 Nisan 2016 yılında İstanbul`un Ataşehir ilçesinde sektöre başlamış olup, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kent temizliği, çöp toplama ve nakli, cadde ve sokakların temizlenmesi, konteynerlerin yıkanıp dezenfekte edilmesi, personel destek hizmetlerini vermektedir.


Kuruluşundan zamanımıza kadar büyük yol alan firmamız, ekonomik büyümenin yanı sıra araç parkı ve elemanlarına yaptığı yatırımlarla yapısal büyümesini de gerçekleştirmiş, sektörünün büyük firmaları arasında yerini almıştır.


Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen "MARMARA KATI ATIK" genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine ideal edinmiş uzman bir kuruluştur. Bu hizmetimizde önce güvene dayanıklı hizmet kalitesi ve çerçevesi doğrultusunda siz müşterilerimizin bize olan güveni ile yıllardır bu doğrultuda sizlerden almış olduğumuz destek ve özgüvenle hizmet vermekteyiz.


Kurulduğu günden bugüne kadar "SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUYETİ" ilkemizden taviz vermeden, sizlerle beraber, uzun yıllar çalışmayı ümit eder, yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.


Şirketimiz elemana uygun iş değil, işe uygun eleman prensibiyle hareket ederek doğru eleman eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır.


İLKELERİMİZ


İş sağlığı ve iş güvenliği ilk önceliğimizdir.


Müşteri tatmini ve bağlılığına önem veririz.


Deneyimli ve katılımcı çalışanlarımız en önemli varlığımızdır.


Tüm ilişkilerimizde güven, dürüstlük ve iş etiği ön plandadır.


Mükemmelliğe ulaşma ve rekabet için sürekli iyileştirme ve değişimi esas alırız.


Tüm faaliyetlerimizde çevreyi koruma ve israf etmemeye özen gösteririz.


HEDEFLERİMİZ


Bildiklerimiz ve hedeflerimiz bizi biz yapar. Ama bizi var eden, yaptığımız işlerdir.


Kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz. Çünkü işimizin yalnızca bir temizlik görevi değil, hizmet verdiğimiz milyonlarca kişinin hayat kalitesini yükseltmek olduğunu biliyoruz.


İş felsefemiz, kurum kimliğimiz ve profesyonel yönetim sistemimizle ülkemizi dünya temizlik sektörünün global oyuncularından biri haline getirmek için çalışıyoruz.


KALİTE POLİTİKAMIZ


Hızla gelişen temizlik sektöründe değişen müşteri beklentilerine uygun hizmet vermek kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini sağlamak.


VİZYON


Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir "MARKA" olmak.


MİSYON


Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.