PERSONEL DESTEK


Bugün iş dünyamızdaki çok az şirket, hizmet ve destek ihtiyaçlarının karşılanması için günlük ne kadar zaman ve kaynak gerektiği konusunda net bir görüşe sahiptir.


Pek çok insanın üzerinde uzlaştığı diğer bir konu, sürekli değişen ve giderek daha rekabetçi bir yapı kazanan iş dünyasında, firmaların kaynak ve zaman harcama lüksünün olmadığı. Her ne kadar, az sayıda şirket hizmet ve destek fonksiyonlarının önemli olduğunu kabul etse de, iyi işleyen bir hizmet çözümünün asıl amacı, personel konforunun ve müşteri sadakatinin sağlanmasıdır.


MARMARA BİLİŞİM tarafından her şirketin ihtiyaçlarına özel düzenlemelerle sunulan “Dönemsel Alt İşveren Hizmeti ”, şirketlerin günlük işleyişi içinde çeşitli destek çözümleri üretilmesi işidir.


Yüksek devir hızı olan personelin seçimiyle ilgili olarak ilan masraflarınızın ortadan kalkması, operasyonel iş yükünüzün azalması, yılın yoğun dönemlerinde süreli iş gücü kiralayarak müşterilerinize sunduğunuz hizmete farklılık katmanız sizin için önemli yararlardır.


MARMARA BİLİŞİM'in size sağladığı dönemsel işgücünü zaman içinde kadrolu personel haline getirmeniz mümkündür. Böylece daimi bir eleman almadan önce, performansıyla ilgili somut bir fikre sahip olma ayrıcalığınız olacaktır.


MARMARA BİLİŞİM Dönemsel Alt İşveren Hizmeti ile şirketlerin sadece zamandan tasarruf etmelerine değil, ekonomik olarak kaynakların daha efektif bir şekilde kullanımına da olanak sağlar.